Częste zawroty głowy, mdłości i ból w mostku

Jakos w sierpniu miałem częste zawroty głowy i ból głowy który jest do tej pory ale czasami wspomnę jeszcze ze wczesniej wogóle nie miałem bólów głowy po jakims czasie doszły mdłosci które przeważnie pojawiały sie z rana po czasie przeszły . juz bedzie tydzien jak boli mnie brzuch w mostku lub bóle w klatce piersiowej i tak na przemian do tego pojawily sie znowu nudnosci i czasem ból głowy punktowo mocny jak by ktos kłół a czasem czuje jak by mrowienie w kolo głowo prosze opisac co moze byc po

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, jednak w pierwszej kolejności sugerowałbym wykluczenie zaburzeń ze strony serca - wykonanie badania EKG i podstawowych badań krwi. Najprościej będzie zgłosić się w tym celu do lekarza rodzinnego.