Częste zawroty głowy, utrata wagi i ciągłe uczucie zimna

Witam! Mam pytanie,co moze mi byc? często kręci mi się w głowie, nie mogę przytyc,wrecz przeciwnie,chudnę przez co jest mi ciagle zimno,po porodzie mialam anemie ale urodzilam rok temu wiec organizm powinien sie zregenerowac?w morfologi wyszlo,ze mam za malo hematokrytu i niski wskaznik anizocytozy erytrocytow.Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z hematlogiem. Najpewneij ma Pani anemię wynikajaćą z niedoboru żeaza lub składnikó budulcowych niezbędnych do tworzenia nowych krwinek, ktre wymagają suplementacji.