Częste zawroty i bóle głowy i pogorszenie samopoczucia po lekach na nerwicę

WITAM MAM BARDZO CZĘSTE BÓLE GŁOWY NEUROLOG STWIERDZIŁ POCZĄTKI NERWICY PRZEPISAŁ MO LEKI PO KTORYCH BÓL NIE MALEJE A POJAWIAJĄ SIĘ INNE OBJAWY JAK MTOWIENIE Z TYŁU GŁOWY INTESNSYWNE POCENIE SIE KTÓRE ZA CHWILE ZAMIENIA SIE W ZIMNO MDLENIE OSPANIE. PRZY CZYM OD MIESIĄCA POJAWIŁA MI SIĘ ZGAGA LEKI BIORE OD TYGODNIA. MAM STRASZNIE ZWIĘKSZONY APETYT I TYJE MOŻNA POWIEDZIEC W OCZACH A GDY ODCZUWAM GŁÓD STARAM SIĘ JESĆ OWOCE. WYKLUCZONA JEST CIĄŻA PRZEZ TEST CIĄŻOWY.

Witam,

objawy, jakie Pani opisuje mogą mieć podłoże zarówno neurologiczne, jak i psychologiczne. Jeśli neurolog mówi o początkach nerwicy, to proponuję udać się również na konsultację psychiatryczną - to psychiatra i psychoterapeuta mają najlepsze kompetencje do leczenia nerwic.

Pozdrawiam!

Proszę jeszcze raz przejść się do neurologa i porozmawiać o tym. Jeśli nie będzie Pani usatysfakcjonowana odpowiedzią i dalej będą męczyć objawy proszę spróbować porady u innego specjalisty.

Pomóc na tym tle może Pani również uzyskać u psychiatry. Proszę się nie obawiać stereotypu "psychiatra dla czubków".

Pozdrawiam serdecznie.