Częste zmęczenie i zaburzenia nastroju

Mam pytanie mam 35 lat jestem czesto zmeczona nawet jak nie robie niczego ciezkiego , nic mi sie nie chce robic,ogolnie taka jakas zdolowana jestem mysle nie raz jeny zebym nie zachorowala na nic i zeby mi sie nic nie stalo musze dzieci wychowac.Niewiem to chyba nie jest normalne niewiem sama co mam myslec , wczesniej takiego czegos nie mialam.Teraz duzo osob sie slyszy ze umiera niewiem moze to jakos tez dziala, Moze to nic takiego ale czy mozemi ktos odpowiedziec na to czy to jest normalne?

Dzień dobry,

Bez badania, nikt nie może ocenić/diagnozować Pani dolegliwości. Stąd jak najbardziej namawiam na wizytę u lekarza psychiatry, który i zdiagnozuje Panią i (o ile) zaproponuje odpowiednie leczenie - farmakoterapia i/lub psychoterapia.

Obawa przed pogorszeniem się stanu zdrowia jest normalna. Rozumiem jednak, że to co Panią najbardziej niepokoi to taki paraliżujący wpływ jaki mają te myśli na Panią. Jeśli chciałaby Pani poradzić sobie z tymi myślami sugeruję kontakt z psychologiem lub psychoterapeutą.

http://www.gabinetzmian.pl