Częstomocz, bóle brzucha i piersi oraz brak okresu a ciąża

Witam! Jesli spooźnia mi się okres 5 dni test wyszedł negatywny mam bóle brzucha tak jak przy miesiączce , oddaje czesto mocz i czasami robi mi sie nie dobrze i bolą mnie piersi roniez tak samo jak przy miesiaczce to jest prawdopodobieństwo że jestem w ciązy? dodam ze test robilam w dniu kiedy powinnam dostac okresu. Pozdrawiam i prosze o odpowiedz Monika;)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wykonany test ciążowy jest negatywny to ryzyko ciąży jest niewielkie. Powinna Pani zatem cierpliwie poczekać na miesiączkę, która zapewne wkrótce się pojawi. Gdyby krwawienie nie wystąpiło w ciągu kilku najbliższych dni, proszę ponownie wykonać test ciążowy.