Częstomocz, krew w moczu a afty

Od ponad pół roku walczę a aftami,które zaatakowały moją jamę ustną i nie znikają ani na jeden dzień.Parę dni temu miałam częstomocz i pojawiły się ślady krwi w moczu.Dziś odebrałam wyniki badania moczu i leukocyty mam 30-40,erytrocyty 3-4,mocz jest dość mętny i wykryto dość liczne wpływy bakterii.Czy powinnam łączyć te dwie rzeczy? Do jakiego lekarza powinnam się udać?Szczególnie,zeby pozbyć się aft,które bardzo utrudniają mi życie.Dodam,że lecze je roznymi lekami,m.in heviranem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się obydwu chorób może mieć wpływ z obniżeniem odporności. W celu rozszerzenia diagnostyki oraz wdrożenia odpowiedniego leczenia proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.