Częstomocz, plamienia, bóle brzucha i ból narządów rodnych podczas okresu

Witam, mam 26 lat, od zawsze częstomocz. Od niedawna też plamienia 2-3 dniowe, bólebrzucha,podbrzurza, ostatnio nieregularny cykl. Rok temu miałam badanie przezpochwowe usg. Lekarz zapewnił o dbrym wyniku, jedna martwię się że coś jest nie tak, gdyż ostatnio miałam bolesny okres- nie bolał mnie brzuch i kręgosłup jak zawsze, a narządy rodne. Nie przepadam za badaniem przezochwowym usg,lekarz nie był zby delikatny.Objawy częstomoczu ostatnio trochę się poprawiły jednak proble zawsze wraca.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie Pani dolegliwości i wątpliwości. Sugeruję ponowny kontakt z ginekologiem.