Częstomocz, problemy z rozpoczęciem mikcji i bóle podbrzusza

Dzień dobry, Mam 22 lata od 4 miesięcy mam częstomocz, problem z rozpoczęciem mikcji, bóle podbrzusza.Mam zaczerwienione ujście cewki. Miałem badania pod kontem chlamydii, mycoplazmy+posiewy moczu wszystko wyszło ujemnie. 3 tygodnie temu zdiagnozowano u mnie zapalenie prostaty. Aktualnie od 2 tygodni przyjmuje 2x dziennie Unidox i Levoxe(500mg) raz dziennie, ale efektu nie ma. U mojej dziewczyny wykryto Candide albicans i gardnerelle vaginalis, czy jest możliwe że Candida jest w mojej prostacie?

Lek. Daniel Lewczak Urolog

To mało prawdopodobne. Proszę dokończyc kurację i zgłosić się do swojego Urologa