Częstoskurcz nadkomorowy a stosowanie Polfenonu

Witam od tygodnia biorę Polfenon 150mg 3x1 na częstoskurcz nadkomorowy. Nie wiem czy tak powinno być, że po każdej tabletce jestem senna przez jakieś 2 godziny, a w nocy nie mogę zasnąć. Ostatnio zmniejszyłam dawkę do 2 tabletek dziennie ale jest to samo. Bardzo proszę o pomoc, czy to powinno tak być czy jednak nie toleruje organizm tych tabletek.

Lek. Tomasz Budlewski

Moze występować bezsenność. Proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze leczenie.