Częstoskurcze i niedomykalność zastawki

Witam,miewam częstoskurcze,czuję wtedy bardzo mocne bicie serca,tętno ok.150,to nieprzyjemne,ale nic poza tym.Trwa ok.5 min.Jak dotąd było po schyleniu się albo innych gwałtownych ruchach,ale dziś po raz pierwszy podczas snu.Był to pierwszy atak od ok.4 miesięcy,obudził mnie,ale dość szybko przeszedł.Bardzo się jednak boję,że moja wada się pogłębia,skoro złapał mnie we śnie-mam łagodną niedomykalność zastawki mitralnej,wykrytą przez ECHO 8 miesięcy temu.Holter EKG i próba wysiłkowa ok.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u kardiologa. Czy przyjmuje Pani jakieś leki? Można by spróbować suplementacji magnezem.
Pozdrawiam