Częstotliwość ćwiczeń na orbitreku

Witam. Mam 162cm wzrostu i 52 kg. Mam orbitreka i moje pytanie dotyczy częstotliwości ćwiczeń na nim tak aby schudnąć do 50 kg i utrzymać wagę. Oczywiście odżywiam sie zdrowo. Ćwiczyć codziennie po 60 min czy co drugi dzień po 60min? Nie jestem początkująca. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

najlepiej ćwiczyć systematycznie około 5 razy w tygodniu. Proszę nie ćwiczyć codziennie ponieważ mięsne potrzebują regeneracji i odpoczynku. Nie należy się przemęczać a efekty będą lepsze. Ważna jest także odpowiednia dieta która stanowi 70% sukcesu.

joanna.wasiluk@o2.pl lub 506225670
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk