Częstotliwość karmienia 2-miesięcznego dziecka

Moja córeczka ma 2 miesiące. Karmie ja mm. Wypija 6 porcji po ok 120 wliczając nocne karmienie. Na szczepieniu dowiedziałam się że karmie ja za często. Wg pani doktor powinna jeść 5 porcji po 150 ml i ze mam zacząć ja przyzwyczajać. Nie wiem co robić bo wydaje mi się ze mała sama wie ile potrzebuje. Proszę o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

By móc się ustosunkować do opinii Pani doktor pediatry niezbędne są informacje dotyczące wagi urodzeniowej dziecka oraz aktualnej masy i długości ciała. Proszę załączyć te dane i zadać pytanie ponownie.