Częstotliwość miesiączki w czasie karmienia lub anemii

Karmię piersią i najprawdopodobniej mam anemię. Mam pytanie, czy może to mieć wpływ na to, że miałam miesiączkę tydzień po miesiączce? Miałam w tym okresie też dużo stresu - czy to też mogło mieć na to wpływ? Koniec miesiączki drugiej wyszedł dokładnie 14 dni po rozpoczęciu drugiej i teraz mam śluz (owulacja?). Nie wiem co o tym mam myśleć.

Redakcja abcZdrowie

Czternastodniowy cykl miesiączkowy nie jest  fizjologią, stąd proponuję wizytę u ginekologa. Dodatkowo wyjaśni się także kwestia ewentualnej niedokrwistości, warto wykonać wcześniej badanie morfologii krwi.