Częsty ból głowy, zmęczenie i bezsenność u 15-letniej córki

Moja 15 -letnia córkę boli czesto głowa , jest zmęczona . Bardzo późno chodzi spać gdyż nie moze zasnąć . Rano wstaje o 6 i jedzie do szkoły .Wraca o 15 . Bardzo duzo czasu spędza przy komputerze i nie rozstaje sie z telefonem (staram sie to kontrolować , ale ona zawsze znajdzie sposób ,zeby miec telefon w ręce ) nauka tez jej nie idzie zbyt dobrze . Kiedy ma sie uczyć , zasypia. Byliśmy u lekarza , ktory badał ja neurologicznie , robiliśmy morfologię i byliśmy u okulisty. Wszystko w porządku .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie, być może warto byłoby zostawić dziecko na kilka dni w domu, A jak wygląda sprawa w weekendy? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.

Piotr Pilarski

Wydaje mi się, że mogą to być objawy dojrzewania. Jeśli lekarze nie znaleźli innych przyczyn to nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.