Częsty ból nogi w stawie biodrowym

Często boli mnie noga w stawie biodrowym, mam wrażenie, że jest zatarty, albo ukruszony. Nie wiem jak to nazwać. Boli mnie w trakcie chodzenia, ale nie cały czas. Nie mogę zgiąć nogi w kolaniena bok, kiedy leżę na plecach, bo zaczyna mnie wówczas boleć w stawie biodrowym. Czy może mi pomóc lek Collaflex 350, czy może mi Pan polecić coś innego. Pozdrawiam Beata

Witam serdecznie
Proponuję zrobienie badania obrazowego, aby upewnić się co jest przyczyną powstającego bólu, konsultacja z lekarzem ortopeda ,który zdiagnozuje przyczynę bólu oraz poprowadzi odpowiednie leczenie.