Częsty katar u 6-miesięcznego dziecka

WITAM! TYDZIEŃ TEMU WYSZAŁAM Z SYNEM (NIESPEŁNA 6 MIESIĘCY) ZE SZPITALA, BO TRAFILIŚMY TAM Z ZAPALENIEM KRTANI. PO PRZEŚWIETLENIU PŁUC OKAZAŁO SIĘ, ŻE I ONE SĄ CHORE. W ŚRODĘ 12.11.14R. BYLIŚMY NA KONTROLI I DZIECKO ZDROWE. A DZISIAJ ZNOWU W NOSIE FURCZY I MA SUCHY KASZEL, POWIĘKSZONY WEZĘŁ CHŁONNY NA SZYJI-NIE WIEM CO ROBIĆ? ZAZNACZĘ ŻE SYN MA PRZEPISANY BEBILON PEPTI, BO MA ALERGIĘ POKARMOWĄ, CO MIESIĄC ŁAPIE KATAR,KTÓRY TRWA TRZY TYGODNIE I DOSTAJE W KOŃCU ANTYBIOTYK. POZDRAWIAM

Milena Lubowicz

Warto stosować inhalacje z soli fizjologicznej żeby nos dobrze oczyścić, jeżeli nie ma Pani inhalatora, to sól morską/fizjologiczną w aerozolu. Być może okażę się, że dziecko jest alergikiem, proszę się zastanowić czy w domu nie ma czynnika, który mógłby uczulać. Poza tym w przypadku infekcji dziecko powinno być zbadane przez pediatrę.
Pozdrawiam