Czkawka i duszności od czterech dni

witam moj chlopak od 4 dni ma czkawke i dusznosci byl u lekarza ale on powiedzial ze pierwszy raz spotkal sie z czyms takim przepisal mu tylko leki uspakajajac wieczorem pojechalismy na sor bo mial czkawke i dusznosci ze niemogl zlapac powietrza dostal kroplowke i recepte na lek przeciwwymiotny ale oczywiscie nic nie dalo . Bardzo sie martwie niewiemy co robic bo zden lekarz nic nie wie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.