Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czterodniowe przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych a zaburzenia miesiączkowania

witam mam pytanie czy jak brałam 4 dni tabletki anty i odstawiłam. jestem po drugiej cc i mam już drugą miesiączke czy to jest normalne ze pierwsze 3 dni miałam tylko krople a następne 4 lało się ze mnie wylatywały duże skrzepy. teraz natomiast nie leci ale plamię.czy to normalne
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Witam serdecznie. Nieprawidłowości tego typu mogą być związane z wahaniami hormonalnymi. Mam na myśli hormony płciowe ale także np z infekcją dróg moczowo-płciowych. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wdrożyć odpowiednie dalsze postępowanie. Nie wykluczone iż konieczna jest diagnostyka USG aby ocenić czy aby nie współistnieją inne patologie np torbiele, nadżerki czy mięśniak. W pierwszej kolejności jednak polecam badania hormonalne.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy