Cztery posiłki dziennie i dodatkowe ćwiczenia - czy to wystarczy, by schudnąć?

Chciałabym schudnąć tak z 6 kg. Czy ogólnie jedząc 4 posiłki dziennie i ćwicząc mam szansę schudnąć?

KOBIETA ponad rok temu

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa

Nie podałaś swoich parametrów - wzrostu, wieku i masy ciała. Bez tych wyznaczników nie jestem w stanie policzyć BMI i ocenić zasadność odchudzania.
Owszem, dieta odchudzająca powinna zawierać od 4-5 posiłków dziennie, o małej objętości oraz dodatkową aktywność ficzyczną. Jednak są to zalecenia dla osób dorosłych, zaś dla nastolatków i dzieci zalecenia są mniej rygorystyczne.

Uzupełnij swoje dane, wtedy otrzymasz pełną odpowiedź.

Pozdrawiam