Czuję się jak piąte koło u wozu

Czemu się czuje jak piąte koło u wozu? Jestem nad morzem z mamą tatą i babcia. Kiedy wychodzimy na miasto czuje jak by mnie zabrali bo muszą. Jak się pozybc tego uczucia? Nie myślenie nie pomaga.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Może pomogłaby rozmowa z Twoimi bliskimi? Spróbuj im powiedzieć jak się czujesz i czego oczekujesz. Może wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie?
Pozdrawiam

dzień Dobry,

Porozmawiaj, proszę na początek ze swoja Mamą na ten temat, a później poproś o informacje zwrotne od Taty i Babci..

Jestem pewna, że znajdziecie porozumienie i poprzez szczerą rozmowę, myślę że
poczujesz się ważny, bo rozmowa ma działanie oczyszczające..

Życzę Ci poczucia ważności,
irena.mielnik.madej@gmail.com