Czy 10 dni przed okresem są dni niepłodne?

Witam,
od 11.11.2010 umieram z nerwów. Byłam z chłopakiem w górach i pierwszy raz się pieściliśmy. Zaczęło się od prysznica ale kazałam mu się zabezpieczyć, miał prezerwatywę, nie wszedł we mnie otarł się o moją pochwę kilka razy, ale cały ten prysznic nie trwał dłużej niż 5 min.

Potem wycierałam się pierwsza więc styczności z tym samy ręcznikiem też nie było. On po tym zdjął prezerwatywę i umył penisa.
Potem poszliśmy drugi raz do łazienki uprawialiśmy petting. On dotykał mnie tam, a ja jego, chyba otarł się o mnie bez prezerwatywy kilka razy ale było sucho. Twierdzi, że nie miał wytrysku ja też nic nie czułam.
W łóżku też uprawialiśmy petting ale razem nie mieliśmy w jednym momencie zdjętej bielizny, dotykałam go i nigdy nie czułam żeby miał mokrego.
Jestem dziewicą. W czwartek/piątek powinnam dostać okres. Czytałam, że 10 dni przed okresem są już dni niepłodne. Czy mogłam zajść w ciążę?
Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,

Mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Może zawierać nieznaczne ilości plemników o znacznie obniżonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ale wówczas zajście w ciążę jest możliwe.
W przypadku cykli regularnych, 28 dniowych dni płodne występują orientacyjnie pomiędzy 8 a 17 dniem cyklu.

Pozdrawiam