Czy 12 dzień od pierwszego dnia miesiączki jest dobrym dniem na poczęcie dziecka?

Witam, staramy się z mężem o dzidziusia. Czy 12 dzień od pierwszego dnia miesiączki jest dobrym dniem na poczęcie dziecka? Biorąc pod uwagę że moje miesiączki są regularne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile trwają Pani cykle, co uniemożliwia potwierdzenie, czy 12 dzień będzie dobrym dniem na poczęcie. Proszę jednak poprzez kalkulatory internetowe określić dzień owulacji. Max szansa na poczęcie jest natomiast w przypadku współżycia dzień przed owulacją.