Czy 15 dni po stosunku test ciążowy jest wiarygodny?

Witam czy 15 dni po stosunku test ciążowy jest wiarygodny ? Kochałam się z facetem w prezerwatywie bez wytrysku po pół godzinie facet zdjął prezerwatywe ja przetarłam ręką jego penisa zdawał się być suchy i facet włożył go we mnie 4 razy trwało to może 6 sekund. Wiem że ryzyko zapłodnienia wynika z możliwości wydzielenia prejakulatu ale czy jest ono bardzo duże w tej sytuacji ? nadmienię że gdy doszło do stosunku kończył mi się okres lekko plamiłam do połowy dnia. Cykle mam niereguralne raz 23 raz 22 raz 26 ostatnio 28. test 15 dni od stosunku negatywny.

Proszę zastanowić się nad skuteczną antykoncepcją, jeśli nie chce Pani zostać mamą. Nieważne, ile razy i ile sekund - do zapłodnienia wystarczy 1 zdrowy plemnik, w odpowiednim czasie. a w preejakulacie znajdują się zdolne do zapłodnienia plemniki. Test jest wiarygodny najwcześniej 14 dni od stosunku.