Czy 18-latek jeszcze urośnie?

Mam 165cm wzrostu jestem nastolatkiem. Jestem dość niski jak na swój wiek czasem mi to przeszkadza. Jest jeszcze możliwość że urosnę czy powinienem udać się do lekarza aby coś na to poradził?

Witam,

Zawsze można wykonać badanie określające wiek kostny i to czy ten etap już się zakończył lub tez udać się do endokrynologa jeżeli są do tego wskazania. Często wzrost jest determinowany przez czynniki dziedziczne.