Czy 2-3 dni po operacji laparoskopowej można jechać w podróż?

Witam, Proszę napisać czy 2-3 dni po operacji (laparoskopowo) można jechać w podróż ok 6 godzin samochodem i np chodzić, opalać się itp ?

Lek. Michał Lenard

To jeszcze zależy od rodzaju operacji, ale zazwyczaj po laparoskopiach można wracać do aktywności dość wcześnie. Podróż i spacery raczej nie powinny być przeciwwskazane, ale dla pewności trzeba będzie zapytać się o to swojego lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!