Czy 2 mg Lorafenu to równoważnik 10 mg Diazepanu?

Czy 2 mg lorafenu to rownowaznik 10 mg diazepanu? Czy xanax jest słabszy? ile mg xanaxu jest rownowaznikiem 10 mg diazepanu? Jak to wygląda bo nie mogę się doczytać.

Jako lekarz praktyk nie prowadzę takich przeliczeń- gdyż leczenie lekami - to nie ścisła matematyka, każdy reaguje indywidualnie na dany lek oraz jego dawkę, ponadto leki o które pytasz są uzalezniające i wpływają przy używaniu przewlekłym negatywnie na pamięć i zaburzają prawidłowe funkcjonowanie w zyciu powodując objawy uzaleznienia, dziwne jest Twoje zainteresowanie takim przeliczaniem?