Czy 25-latek w mojej sytuacji może starać się o rentę?

Czy mogę starać się o rente? mam 25 lat. chodze do psychiatry od 2015 roku. problemy pojawiły się w 2014 po narkotykach. nie mam stwierdzonej choroby przez lekarza ale leki mam depakine i zolafren kiedyś zalaste. mam objawy kilku chorób paranoje urojenia depresje derealizacje nerwice i wiele innych, jakaś psychoza. oczywiście cierpię z tego powodu. pracowałem rok przed pójciem do lekarza za granicą - pisze o tym bo słyszałem, ze praca przed chorobą to warunek. później pracowałem już w polsce, pracuje nadal ale już nie daje rady psychicznie...

Dzień Dobry Panu :)

Warto byłoby porozmawiać o tym z Lekarzem prowadzącym Pana, który zna Pana i historię Pana leczenia.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności :)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605