Czy 3 lata po usunięciu nowotworu zabieg wypełnienia ubytku swoim własnym tłuszczem jest bezpieczny?

czy 3 lata po usunięciu nowotworu zabieg wypełnienia ubytku swoim własnym tłuszczem jest bezpieczny ? tzn mam na myśli przyjecie sie tego tłuszczu i ile trwa jego "wkomponowanie" sie w ciało

Witam , nie wiem jaki był nowotwór , jak był leczony i czy wyleczony!!! Nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! Proponuję spowodować kontakt lekarza ,ktory planuje zabieg z leczacym poprzednio onkologiem!!! z.żurawski