Czy 3-tygodniowe krwawienie jest normalne?

Mam problem z miesiączka ponieważ trwa ponad 3 tydzień nie jest to obfite ale jest to brązowa maż lub kolejnego dnia znowu normalna krew chciałabym podkreślić ze bylam u ginekologa i stwierdzil ze moje jajniki szaleją czesto tak sie dzieje po 50 tym roku zycia dla mnie jest to nie normalne .Rozumie ze ma prawo się skończyć ale nie krwawienie przez przez tak dlugi czs nie wiem co mam myslec pomóżcie. Z gory serdecznie dziękuje

Lek. Paweł Szadkowski

W okresie menopauzalnym rzeczywiście cykl się rozregulowuje i może dochodzić do cykli bez krwawienia lub z przedłużonym krwawieniem. Jednak gdyby takie sytuacje się powtarzały, warto znowu udać się do ginekologa w celu oceny i ewentualnej biopsji, czy nie dzieje się nic poważnego.