Czy 3-tygodniowy pęcherzyk może mieć już 4 mm?
Czy to możliwe, aby uwidoczniony w badaniu USG pęcherzyk ciążowy w 3 tygodniu ciąży licząc od OM miał aż 4 mm?

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Magdalena Szymańska
65 poziom zaufania
Dzień dobry!
Jest to możliwe i wynik badania jest jak najbardziej prawidłowy.
Pozdrawiam!