Czy 30-dniowy trening robienia przysiadów może być dla mnie dobry?

Mam pytanie, mam 20 lat ok 165cm wzrostu i ważę 75 kg. Moja standardowa waga to pomiędzy 60-63 kg, jestem załamana że moja waga tak wzrosła i nie chce spadać, rok temu udało mi sie schudnąć do 68 kg, lecz na początkowego ważyłam 78 kg. Uczęszczałam na siłownię, teraz przerzuciłam się na rower, codziennie staram się robić trasę 10 km. Jak na razie ograniczyłam fast-foody do ewentualnie 1 w miesiącu, słodkie napoje zamieniłam na wodę, zaczęłam jeść śniadania i posiłki co 3/4h. Słodycze też ograniczyłam, przestałam słodzić kawę i herbatę. Zwracam uwagę na wysokość kalorii, teraz staram się ograniczyć węglowodany. Często po ok 1h lub dłużej chodzę na rolki. Dużo chodzę, wszędzie jeżdżę na rowerze. Mam więc pytanie co bym mogła zrobić jeszcze, jakie ćwiczenia wykonywać? Czy 30 dniowy trening robienia przysiadów może być, brzuszki? Co powinnam wyeliminować i co jeść np zamiast ziemniaków, oraz czy jogurty jogobella mogą być stosowane? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Jogurty owocowe gotowe zawierają dużo cukrów, proponowałabym jeść jog. naturalne ewentualnie z surowymi owocami.
Trening oparty na samych przysiadach rozbuduje Pani mięśnie nóg i waga może wzrosnąć - więc nie wiem czy o to chodzi, chyba raczej nie.
Wskazane są do zrzucenia wagi ćwiczenia kardio.