Czy 36-latek może nie mieć ochoty naseks?

Witam mam takie pytanie. Jestem z moim narzeczonym od roku od miesiąca nie kochamy się ze sobą wyglada na to ze niema ochoty na sex na pewno mnie nie zdradza czy to możliwe ze wieku 36 lat może już nie mieć tak ochoty

Dzień dobry,

Przyczyn braku ochoty na seks może być bardzo wiele. W związku jednak z tym, że przedstawiła Pani problem bardzo enigmatycznie, trudno jest wnioskować, co może być powodem w tym konkretnym przypadku.

Z powyższego powodu wydaje się, że najlepiej byłoby, aby pytanie to zadać najpierw Pani partnerowi.

Pozdrawiam