Czy 4 dni po okresie można zajść w ciążę?

witam okres dostalam w pazdzierniku12 teraz 3 listopada i trwal 7 dni czy 4 dni po okresie moglam zajsc w cioze podczas stosunku ;(niewiem ile dni trwa moj cykl;prosze o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie znając długości cykli nie można określić czy mogły być to dni bezpośrednio poprzedzające owulację, a co za tym idzie także czy mogło dojść do zapłodnienia.
Po minimum 2 tygodniach od stosunku powinna Pani wykonać test ciążowy w celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia.