Czy 7-dniowa przerwa jest wymagana podczas stosowania tabletek Vibin mini?

Zaczęłam brać tabletki Vibin Mini od 9dc. Czy w takim wypadku mam robić normalnie 7 dniową przerwę, czy po 21 czynnych tabletkach kontynuować kolejne bez robienia przerwy?

Proponuję pomimo rozpoczęcia przyjmowania leku w 9dc, stosować zgodnie całe opakowanie, następnie przyjmować tabletki z kolejnego opakowania. Nie robić żadnej dodatkowej przerwy ani nie zamieniać rodzaju tabletek.