Czy 7 miesięcy po porodzie mogę zajść w ciążę?

Mam 18 lat. Jestem 7miesięcy po porodzie. Okres dostałam 6 sierpnia i trwał tydzień. 18 sierpnia uprawiałam seks z prezerwatywa. Jednak do tej pory nie mam okresu a jest już 15 października. Boli mnie często podbrzusze i mam uplawy przezroczyste lub białe. Ostatnio jednak zoltawe. Przed ciążą miałam okresy nieregularne. Czy mogę być ponownie w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć ciąży. Po takim okresie od porodu i wystąpieniu okresu należy mieć to na uwadze.