Czy abdyminoplastyka usunie rozstępy po ciąży?

Witam jestem 10 miesiacy po ciazy i mam rozstepy na brzuchu czy jeśli zdecyduje sie na abdyminoplastyke brzucha to w jakim stopniu one zostana usuniete . ?

Sama abdominoplastyka rozstepów nie usunie. Natomiast zabieg ten polega między innymi na wycięciu nadmiaru skóry, więc pozbędzie sie Pani części skóry brzucha wraz z występującymi na tym kawałku rozstępami.

Najlepiej będzie jak skonsultuje się Pani bezpośrednio u lekarza chirurga plastyka, lekarz obejrzy rozległość i stan rozstępów i po konsultacji doradzi co można zrobić, przy Pani skórze.