Czy alergia może powodować bóle mięśni?

Witam. Moim problemem są bóle mięśni. Bolą pachy, ręce, plecy, nogi. Morfologia wychodzi dobrze, jedyną rzeczą, która wyszła podwyższona to IGE całkowite. Czy alergia może dawać takie objawy? Mam co prawda zatkany nos, ale nie mam żadnego kataru, jedynie raz na jakiś czas czuję spływającą wydzielinę po gardle. W odcinku szyjnym kręgosłupa zniesiona lordoza, odcinek piersiowy odrobinę krzywy. Borelioza wykluczona. Co mogę jeszcze spadać?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wsystkim proszę udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można. Coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie