Czy alergia może powodować zaburzenia równowagi i zawroty głowy?

czy alergia moze powodowac zaburzenia równowagi oraz zawroty głowy itp objawy ,badania krzywej cukrowej w normie borerlioza nie stierdzono tsh norma pozostaje ew błednik ale objaw nie ma za bardzo na to i jeszcze moze przez kręgosłóp może cos tez być tak z równowagą ostatnio obudizł mnie ból pleców nie umiałem sie ułozyć juz sam nie wiem co mi jest osłabienie straszne głównie z równowagą a moze jakis witamin mi brakuje diety nie stosuje jem mimo to zdrowo tak myśle dziekuje

Aleksander Ropielewski

Jest mało prawdopodobne aby takie objawy wynikały z alergii (chociaż leki antyalergiczne mogą dawać takie objawy niepożądane). Sugeruję wykluczyć przyczyny naczyniowe i laryngologiczne, które są znacznie bardziej prawdopodobne.