Czy alergia na bylicę można odczuwać podczas miesięcy zimowych i wiosennych?

Witam. Czy alergia na bylice ktora kwitnie w sierpniu mozna odczuwac podczas miesięcy zimowych i wiosennych? Co mozna zrobic zeby sie jej pozbyc. Zrobilam test i wyszlo tylko uczulenie na bylice, jednak oczy pieka i czerwienia sie dosc czesto poza sezonem letnim. Pozdrawiam serdecznie

Bylica - to uczulenie predysponuje do alergii na seler ostre przyprawy jak i różne rośliny domowe zwłaszcza te palące lub duże np fikus...to wredne uczulenie....jak najszybciej 3ba odczulac.