Czy antybiotyk Zinnat jest silny?

witam chcialabym sie dowiedziec czy antybiotyk zinnat jest silnym antybiotykiem ?u mojego 8miesiecznego malcawieczotem lekarz stwierdzil poczatki zapalenia oskrzeli po dwoch dawkach drugi lekarz juz nic nie slyszal czy to mozliwe?czy bylo to zapalenie?ile dni powinnam mu podawac ten antybiotyk?maly duzo go wypluwa.

Milena Lubowicz

Zinnat jest dobrym antybiotykiem, możliwa jest już poprawa po 24 godzinach. Proszę podawać ten lek przynajmniej 5 dni.
Pozdrawiam