Czy antybiotyki fotouczulające osłabiają działanie lasera Lightsheer?

Witam, Czy antybiotyki fotouczulające osłabiają działanie lasera Lightsheer? I czy przebarwienia, które powstały na depilowanym obszarze zostaną na stałe? Jestem 5 dni po depilacji okolic brody, kilka razy przed depilacją zastosowałam altabactin na zapalenie mieszków włosowych i kompletnie zapomniałam o tym wspomnieć. Wystąpiły lekkie przebarwienia i pęcherze ropne. Czy to zniknie i czy zabieg się powiedzie?włoski wypadną czy niestety nie? Dziękuję bardzo za pomoc bo jestem załamana.

Lek ten nie powoduje osłabienia działania lasera ale daje niekontrolowaną wrażliwość skóry na światło. Stąd tez pęcherze, czyli oparzenie skóry, co pewnie nie zdarzyłoby sie gdyby nie był stosowany ten lek. Trzeba teraz leczyć skórę tak jak przy poparzeniu. Nie przekłuwać pęcherzy. Nawilżać skórę.