Czy antybiotyki mają wpływ na stolec?

3 tygodnie temu skończyłam brać antybiotyk agumentin. Brałam tez probiotyk do niego jednak po antybiotyku juz go nie brałam ze względu na pojawienie się plam na skórze. Teraz biorę clatre (lek antyhistaminowy) jena co kilka dni mam dziwne biegunki. Tak jakbym miala śluz w odbycie. Pojawiło mi się to już 3 raz. Wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło. Nie są to ostre biegunki ale ewidentnie rzadka konsystencja i jasno brązowy kolor. Czy antybiotyki lub clatra może mieć na to wpływ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.