Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy antybiotyki mogą powodować krwawienie podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej?

Witam, Chciałam zapytać czy antybiotyki mogą powodować krwawienie podczas brania tabletek antykoncepcyjnych. Od początku stycznia przyjmuję pierwsze w życiu opakowanie tabletek (atywia). Niestety ze względu na chorobę od 5 dni biorę unidox. Dwa dni temu zaczęło się dość obfite krwawienie zupełnie tak jakbym dostała okres. Zastanawiam się czy to ma związek z antybiotykiem, ponieważ przez pierwszy tydzień przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych nic takiego się nie działo. Pozdrawiam
KOBIETA, 19 LAT 11 miesięcy temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Ciężko jest ocenić przy pierwszej w życiu antykoncepcji proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety