Czy antykoncepcja hormonalna jest zachowana przy braniu Lipo Shred?

Czy antykoncepcja hormonalna jest zachowana (tabletki yasmin) przy braniu lipo shred.Sklad: L-karnityna acetylowa 500mg Wodorowinian choliny 500mg Inozytol 500 mg Metionina(jako L-Metionina) 500 mg Ekstrakt z zielonej herbaty(w tym EGCG 50%)400 mg Betaina HCL 250 mg Pirogronian wapnia250mg Dijodotyrozyna 25 mg

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej tak, choć proszę pamiętać iż nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.