Czy antyTPO i antyTG wpływa na poronienia?

TSH 0,2518 uIU/mL Ft4 ,1,12ng/dL , fT3 2,29 pg/mL ,prolaktyna 8,25/ Anty -tg >1000 IU/mL ,Anti-TPO 1981,8 IU/mL czy jest szans Ze zajdę w ciąże i nie poronie?CZY ANTY TPO I ANTY TG WPŁYWA N PORONIENIA ?JAK MOGĘ OBNIŻYC TE WYNIKI .DODAM ZE JESTEM PO DWÓCH PORONENIACH W 2015 I 2016 ROKU.Biorę letrox 137,5 dodatkowo witamine d3 oraz selen bromergon na obniżenie prolaktyny acard 150 na rozrzedzenie krwi no i kwas foliowy

Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej udać się do lekarza ginekologa-endokrynologa i kierować się jego zaleceniami.