Czy Arginina może niekorzystnie wpłynąć na żylaki?

Witam Posiadam widoczne żylaki kończyn głownie uda, uczęszczam na siłownie i zastanawiam się nad przyjmowaniem suplementu z duzą ilością Argininy. Czy Arginina może nie korzystnie wpłynąć na moje żylaki oraz zdrowie. Naczytałem się mnóstwa różnych opini jednak wolę zapytać lekarza ( Pana ) z tego co wiem poszerza ona naczynia krwionośne i pomaga w transporcie azotu czy to dobrze czy zle ?

Nie ma przeciwwskazań w przypadku żylaków stosowania preparatów argininy. Działanie argininy w tym przypadku jest raczej obojętne.