Czy arytmia komorowa może być przyczyną napadowych ataków niedokrwiennych mózgu?

Dzień dobry, czy arytmia komorowa może być przyczyną napadowych, przejściowych ataków niedokrwiennych mózgu, które mam kilka razy dziennie. Dodam, że mam 25 lat, a lekarze próbują mnie zdiagnozować od 5 lat, dopiero teraz w EEG wyszła diagnoza. Z swoimi objawami jestem odsyłana od lekarza do lekarza. Pani neurolog dała mi skierowanie na rezonans magnetyczny (termin w lipcu). Czy nie powinnam mieć w trybie pilnym/szpitalnym? Czym drożą mi te napady niedokrwienne? Proszę o odpowiedź. Dorota

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa i kierować się jego zaleceniami. Widocznie neurolog nie widzi wskazań do pilnej diagnostyki. Proponuje ponownie udać się do neurologa i powiedzieć o takim terminie.