Czy arytmia w EKG może dyskwalifikować z pracy?

Dzień dobry Mam takie pytanie,robiłem dzisiaj EKG dwukrotnie wyszła,jak to powiedziała Pani doktor delikatna arytmia,której nie zauważyła nawet pielęgniarka wykonujaca badanie,co to moze być??? Mam 20 lat,jestem mężczyzną.Za chwilę będę się starał o prace w wojsku,czy taka przypadłośc może mnie zdyskwalifikować. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

zależy co to za arytmia,
proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i ew do kardiologa zależy od zmian w ekg

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.