Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Asamax może powodować wypadanie włosów?

Choruję na wzjg muszę przyjmować lek Asamax-doustnie 3 razy dziennie a ponoć skutkiem ubocznym jest wypadanie włosów czy to prawda? jako kobieta bardzo dbam o włosy i martwi mnie to że będą wypadały jak temu ewentualnie zapobiec ? czy powinnam się tego obawiać? czy często występuje utrata włosów przez ten lek? Czy antykoncepcja hormonalna stosowana w formie plastrów przez wzgląd na moją chorobę nie zaburzy działania tego leku i odwrotnie czy lek ten nie zaburzy działania antykoncepcji?
KOBIETA, 33 LAT 10 miesięcy temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety