Czy Asertin można łączyć z Fromilidem?

Od wczoraj jestem na antybiotyku i nie biorę leku Asertin bo lekarz powiedział że wchodzi w interakcje i powoduje skutki odwrotne do zamierzonych. Biorę antybiotyk Fromilid 500 mg. Bez brania leku Asertin czuje się fatalnie i do dupy. Psychicznie masakra :( Proszę o pomoc!

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pan łączyć te dwa leki. Nie powinno to wywołać interakcji.